Můžeme si zavolat či napsat.

Co proto chcete udělat?

30.12.2020

Přichází vědění a žitá zkušenost, že není nic, co lze udělat. Když se řekne nic udělat, myslí se tím vůbec nic. Vše se děje samo. Je jen samotný děj, a i ten se ve skutečnosti ani neděje, je to jen iluze děje. Z jednoho úhlu pohledu to může být pro mysl osvobozující, z jiného úhlu pohledu se ještě mysl může chytit osobnosti, aby se v konečném procesu rozpustila v samotném ději.

Co proto chcete udělat? Nelze udělat nic, jen vědět, že se to děje samo, že je to děj, který se děje sám a my v projekci děje si stále více uvědomujeme, že jsme tím dějem, který se ve skutečnosti neděje, neboť je jen iluzí v projeveném světě.

Jsme projekce, celý projevený svět je projekce, energie, ze které všechno jest, a tzv. vysvobození se děje také samo, takže co proto chcete udělat? Nic. Neboť pokud čtete tento článek a něco si z něho odnesete, nějaký impuls, myšlenku nebo pocit je předem dané, tento článek si přitáhl obsah vaší mysli a děje se to samo.

To, že tento článek je napsán, není ničí zásluhou či činností, ale dějem, který se děje sám skrz projekci Terezy, neboť ona sama a její obsah mysli je projekcí, která ve skutečnosti neexistuje, jen se může zdát, že se děje.

Co chcete pro vysvobození udělat? Nelze nic udělat, jen přijmout příběh svého života takový, jaký je. Přijmout to, že se to děje samo, a to co se děje je iluze.

Nemusíme proto nic udělat, a dokonce je lepší proto nic nedělat, je to jen o změně úhlu pohledu, uvidět skutečnost, která tu vždy byla a vždy je. Není nic než dění se (vidění děje), jsme samotným dějem, který je iluzorní, jsme tím viděním toho děje, slyšením toho děje, cítěním toho děje, ale ten děj se ve skutečnosti neděje, on jenom JE.

Pokud ještě hledáme, pokud mysl ještě potřebuje diskuse a otázky, je na cestě hledače, ale není co najít, jste to vy, to dění se, vy jste tím, co se děje, ne tím dějem. Neboť děj ve skutečnosti není, je to iluze, projekce, kterou jste vy sami.

Neděje se nic, tak co chcete najít? Nic? Pak ho nehledejte, ono to tu už JE.

Nehledejte to, našli jste to, změňte úhel pohledu a uvidíte to. Je to tady, vždycky to s vámi bylo a vždycky to s vámi bude, neboť jste tím vy sami. Ale můžete to přestat hledat? Nemůžete, děje se to samo:)

Je to o přeměně energie, kterou nemůžete učinit vy, ta se musí stát. Není nikdo a nic, kdo by to mohl udělat, děje se to samo.


Pokud máte otázku, můžete napsat, bude vám odpovězeno, pokud přijde odpověď:)

Pokud to budete cítit, můžete přispět za články libovolnou finanční částkou na účet: 2801596480/2010, pro platby ze zahraničí: IBAN CZ4320100000002801596480, BIC FIOBCZPPXXX , adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1.

Děkuji vám za zaslané finanční příspěvky a za vaše sdílení.